Na výlet s Olivkou

Rádi bychom vám nabídli naše služby v oblasti osobní přepravy minibusem (kapacita 8+1). Na přání vám zorganizujeme přepravu kamkoliv a rádi vám pomůžeme i s organizací vstupenek apod. Náš minibus je klimatizovaný s dostupnou WIFI a rádi vám pomůžeme při nástupu a výstupu. Sebou vždy máme k dispozici také vodu a nějakou malou svačinku pro vás.
Naším cílem je poskytovat osobní přepravu s přidanou hodnotou. Záleží nám na vašem pohodlí a spokojenosti. Chceme, abyste se občas dostali někam za „hranice“ vašeho města nebo vesničky. V případě, že vás něco zaujalo, nebo máte jiné přání a tužby neváhejte se na nás obrátit s dotazem a my se vám obratem ozveme a pokusíme se pro vás najít nejvhodnější řešení.
Cesty, které jsme absolvovali a doporučujeme jsou např.
roznov640x480 Výlety s Olivkou

Vánoční trhy (Velikonoční trhy)

Chcete nasát předvánoční atmosféru okolních měst, je vás více a chcete navštívit nějaký Vánoční trh společně – dopřát si svařáčku nebo grogu? Zavolejte nám, napište nám. Rádi vám uděláme cenovou nabídku a cestu pro vás zařídíme.
Termín dle sezóny 
Dreveny kostelik Kuncice640 Výlety s Olivkou

Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm

Dřevěné městečko, Mlýnská dolina a Valašská dědina – doporučujeme si vybrat vždy jen jednu oblast. Zavolejte nám, napište nám. Rádi vám uděláme cenovou nabídku a cestu pro vás zařídíme.
Termín možný od jara do podzimu
vanocni-trh640 Výlety s Olivkou

Po stopách dřevěných kostelů v okolí

Víte kolik dřevěných kostelíků je v našem okolí? Toužíte některé z nich navštívit a dozvědět se o nich více? Zavolejte nám, napište nám. Rádi vám uděláme cenovou nabídku a cestu pro vás zařídíme.
Termín možný celoročně